Contact

De VZW Kuros Zulte herbergt

Volleybalclub Heren

O-0849 VC Kuros Zulte

VOBOG Heren

RO-RO0711 VC Kuros Zulte Heren
RO-RO0751 VC Kuros Zulte Heren B

Sportcafé

Volleybal voor jongens/heren vanaf 5 jaar (U7)

Voor al onze "oud-Kurossers" of Zultenaren die met volleybal in recreatief compititieverband de liefde voor hun sport niet kunnen loslaten...

Sportcafé Zulte
Waalstraat 118, Zulte
Thuisbasis: Z6, Sporthal Zulte, Waalstraat 118, 8970 Zulte
Algemene Info: info@vckuroszulte.be
Algemene Info: info@sportcafezulte.be
Sportcafé @ Facebook

Dagelijks bestuur

Sportclub

Voorzitter

Frederik Devreese
voorzitter@vckuroszulte.be
GSM 0494 63 36 17

Secretariaat

Secretaris

Stefan Vandamme
secretaris@vckuroszulte.be

Ledenadministratie

Wendy De Waele
ledenadministratie@vckuroszulte.be

Wedstrijdadministratie

Wouter Moons
wedstrijden@vckuroszulte.be

Penningmeester

Fabienne Lemant
penningmeester@vckuroszulte.be

VOBOG

Voorzitter & penningmeester

Frederik Devreese
voorzitter@vckuroszulte.be
GSM 0494 63 36 17

Secretaris

Niels Vroman
vroman.niels@hotmail.com

Sportcafé

Dagelijkse werking

Mieke Gheysen
info@sportcafezulte.be

Aankopen

Tobias De Somer
tobias.desomer@sportcafezulte.be

Annelies Duynslager
annelies.duynslager@sportcafezulte.be

Facturatie

Frederik Devreese
facturen@sportcafezulte.be

VZW Kuros Zulte

Waalstraat 106
9870 Zulte
BTW BE 0819.632.578
RPR Gent, afd. Gent

Sportclub: BE14 0689 4702 6383
Sportcafé: BE19 0688 9069 1312
BIC: GKCCBEBB (Belfius)

Bestuur VZW

Voorzitter

Frederik Devreese
voorzitter@vckuroszulte.be
GSM 0494 63 36 17

Secretaris

Sammy Baron
sammy.baron@vckuroszulte.be

Penningmeester

Pascal Polet
pascal.polet@vckuroszulte.be

Wekelijkse nieuwsbrief

Schrijf in op onze wekelijkse nieuwsbrief op donderdag, met telkens een overzicht van de komende matchen én de recentste berichten op onze website.
Ideaal om op de hoogte te blijven van wat er leeft bij Kuros Heren!

Uw mailadres wordt NIET GEDEELD met derden én uitschrijven kan via elke nieuwsbrief of op eenvoudige vraag aan info@vckuroszulte.be
Sorry, even checken of je géén robot bent... vul hieronder b362 in!